Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Ignatki

Ignatki, podlaskie

  • 1 119 000 zł
  • 169 m²
  • 6 621,30 zł/m²

Zdjęcie

Wioleta Wasilews...

Skontaktuj się

Dom Ignatki

Ignatki, podlaskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 119 000 zł

169 m²

6 621,30 zł/m²

Dom Ignatki

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 119 000 zł 169 m² 6 621,30 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
825 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

825 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 119 000 zł (6 621,30 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Ignatki)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 169 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 825 m²
  •   teren płaski
  •   działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 169 m² , położony w prestiżowej i bardzo poszukiwanej lokalizacji - Ignatki , gm. Juchnowiec Kościelny.

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni ok. 825 m² , w spokojnym otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej, z szybkim dojazdem do Białegostoku. (...)

Agent

Wioleta Wasilewska

577 414...

577 414 719

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioleta Wasilewska

577 414...

577 414 719

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent